4 Nisan 2012 Çarşamba

trabzon'da salyangoz satmak

''Trabzon da başka takımın forması giyilmez atkısı takılmazken...''

''Eğer şayet Trabzon insanı ve şehri bir tepki gösterecek olsaydı pazar günü ne
Fenerbahçe o staddan çıkabilirdi ne de ülkemizde futbol diye birşey kalırdı. ''


''Sonuç olarak bu açıklamayı korktuğumuzdan çekindiğimizden yapmadığımızı yapmayacağımızı herkes bilsin. ''

sonuç olarak dış mihraklar türk tribi gene devreye girmiş bir açıklama daha okudum.süreç çok ama çok vahim.hadi ''
Ve yine paylaşılan resimde kimseyi aşağlamayıp kimsenin dövülmesi / vurulması hususunda bir beyan belirtilmemiştir. '' cümlesini bir yere koymaya çalışalım,acaba hangi tartı alır bu lafı? ''demedik ama diye de bilirdik zira biz istediğimiz için sapasağlam çıktınız staddan....'' boyutundaki sevimli gözdağı.aa gözdağı dedim,ne ayıp ettim.halbuki bu iş iki camiayı birbirine kırdırmak için üretilmiş bir komplo(YDU.)

bir dolu açıklama,ben de gerçekten kafamdaki gibi bir ''açıklama'' okuyacağımı sanarak okudum onca satırı!!!piiiii,nerde?!
akıllı olun trabzon'da trabzon spor atkısı takılır .eskişehir'de eskişehirspor.( kırmızı şimşekleri ayrıca yazacağım,dört yıl okuduk memlekette )akıllı olun,yoksa stattan çıkamazsınız,akıllı olun ha..dış mihrakların istediği olmasın durduk yere sevindirmeyelim onları da ama gene de siz de takmayın ;yani ölür müsünüz?hem düne kadar atkınız mı vardı len?
heheheyt orası trabzon ,oradan çıkış yokkkk.


not:
açıklamayı şu adresten okudum (ve onun üzerine yazdım yazıyı;pek de derinlemesine araştırıp okumadım;onu da belirteyim.) http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1083879&CategoryID=84

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

bol keseden savurma,acıtır!!!